ItalWax Vanira/Nirvana Premium SPA Film Wax Sandalwood 1kg

71,90

Aromatyczny wosk twardy w granulkach o zapachu drzewa sandałowego przystosowany do depilacji bezpaskowej

Premium SPA Hot Film Wax Sandalwood
Ilość: 1 sztuka
Pojemność: 1kg

Innowacyjny wosk syntetyczny z olejkiem lawendowym do aromatycznej zabiegów depilacji. Wosk przeznaczony jest do depilowania wrażliwych miejsc (pachy, bikini), może być również stosowany na większych powierzchniach (nogi, plecy, ramiona). Wosk skutecznie usuwa krótkie wcześniej ogolone włosy, a aromatyczny olejek chroni i nawilża delikatną skórę podczas zabiegu, tworząc relaksujący efekt SPA. Rozgrzany wosk ma wyraźny aromatyczny zapach. Zawarty w wosku olejek pielęgnuje skórę, zapewniając elastyczność, miękkość i gładkość skóry po zabiegu depilacji.

 

20 w magazynie

Kategoria:

Opis

Aromatyczna depilacja SPA z olejkiem „Nirvana” to innowacyjny sposób na usuwanie włosów, luksusowy zabieg z całkowitą pielęgnacją skóry.
Linia wosków Aromatic Spa Nirvana zawiera Film Wax, ciepły wosk, a także specjalne olejki kosmetyczne, które pielęgnują skórę podczas zabiegów depilacji.
Dropsy woskowe podczas podgrzewania w urządzeniu wytwarza aromatyczny zapach niczym w salonie SPA. Aromat powoli wypełni pomieszczenie, przynosząc pozytywne emocje, dodatkowo pomaga się zrelaksować.
Skóra po zabiegu jest nawilżona, ciało zrelaksowane i zjawiskowo pachnące. Efekt utrzymuje się długo, zachowując wyjątkową gładkość i zadbany wygląd skóry.

Dzięki produktom z serii Premium Spa Nirvana ogarnie Cię lekkość, obezwładniające szczęście, spokój i błogość.

Wyzwól się od „cierpienia” z produktami profesjonalnymi ItalWax Premium Spa Nirvana.

 

Informujemy, że linia Nirvana ItalWax zmienia nazwę na Vanira ItalWax. 
Producent jest w trakcie aktualizacji materiałów marketingowych, zdjęć w sklepie oraz w mediach społecznościowych, a także opakowań wszystkich produktów pochodzących z tej aromatycznej linii.

ItalWax Vanira/Nirvana Premium SPA Film Wax Sandalwood 1kg

71,90

20 w magazynie