Pasty cukrowe Pearl

4 Products

Filtruj
X
 • 72,00

  Profesjonalna pasta cukrowa o miękkiej konsystencji i atrakcyjnym złotym kolorze. Łatwo i szybko rozprowadza się na skórze i jest trwała. Zabieg z użyciem pasty Pearl będzie nie tylko wygodny dla technika paznokci i klientki, ale także estetyczny ze względu na kolor i proszek perłowy w składzie. Można ją mieszać z innymi liniami past Epilax, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

 • 72,00
  Profesjonalna pasta cukrowa o miękkiej konsystencji i atrakcyjnym jasnozielonym kolorze. Łatwo i szybko rozprowadza się na skórze i jest trwała. Zabieg z użyciem pasty Pearl będzie nie tylko komfortowy dla specjalisty i klienta, ale także estetyczny ze względu na kolor i proszek perłowy w składzie. Można ją mieszać z innymi liniami past Epilax, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 • 72,00

  Profesjonalna pasta cukrowa o średniej konsystencji i atrakcyjnym różowym kolorze. Łatwo i szybko rozprowadza się na skórze i jest trwała. Zabieg z użyciem pasty Pearl będzie nie tylko komfortowy dla specjalisty i klienta, ale także estetyczny ze względu na kolor i proszek perłowy w składzie. Można ją mieszać z innymi liniami past Epilax, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

 • 72,00

  Profesjonalna pasta cukrowa o umiarkowanie twardej konsystencji i atrakcyjnym fioletowym kolorze. Łatwo i szybko rozprowadza się na skórze i jest trwała. Zabieg z użyciem pasty Pearl będzie nie tylko komfortowy dla specjalisty i klienta, ale także estetyczny ze względu na kolor i proszek perłowy w składzie. Można ją mieszać z innymi liniami past Epilax, aby uzyskać najlepsze rezultaty.