ItalWax Flex Aquamarine Warm Wax 800 ml – wysokoplastyczny wosk w puszce do depilacji paskowej

59,90

Pojemność: 800ml
ItalWax Flex to innowacyjny wosk do depilacji dużych obszarów takich jak ramiona, nogi czy plecy. Wosk średniej gęstości z dwutlenkiem tytanu i jasnoróżowym kolorze, doskonale widocznym na skórze. Połączenie najwyższej jakości żywicy syntetycznej i naturalnej z innowacyjnymi składnikami sprawia, iż depilacja przebiega gładko.
Wosk po stwardnieniu tworzy cienką warstwę na skórze, która chwyta wszystkie rodzaje włosów, gwarantując mocne przyleganie do paska depilacji.
Depilacja woskiem Flex jest mniej bolesna w porównaniu z klasycznymi woskami miękkimi, ponieważ Flex nie przylega do skóry. Temperatura topnienia wosku to 37-39’C.

11 w magazynie

Kategoria:

Opis

Zalety ItalWax Flex:
– wosk ItalWax Flex usuwa 100% włosów,
– wosk ItalWax Flex nie pozostawia kleistej powierzchni,
– wosk ItalWax Flex znacznie zmniejsza uczucie bólu podczas depilacji,
– wosk ItalWax Flex idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, od delikatnych do grubych.
Klasyczne, rozpuszczalne w tłuszczach woski do stosowania na ciepło.
Używane do depilacji dużych obszarów (rąk, nóg, pleców).

Wosk charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest łatwy w rozprowadzaniu, usuwa nawet uporczywie mocne owłosienie. Jest łagodny dla skóry, łatwo się rozgrzewa w naczyniu z gorącą wodą oraz w standardowych podgrzewaczach do aplikatorów. Ewentualne resztki łatwo zmywa się oliwką po depilacji. Regularne jego stosowanie osłabia włosy i spowalnia ich odrastanie. Wosk posiada szeroką rolkę typu „roll-on” ułatwiającą jego równomierne rozprowadzanie. Najnowsza budowa rolki sprawia, że depilacja będzie jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.

ItalWax Flex Aquamarine Warm Wax 800 ml - wysokoplastyczny wosk w puszce do depilacji paskowej

59,90

11 w magazynie