Podgrzewacz do wosku twardego w puszce Pro-Wax 700 120W LCD

99,00

Profesjonalny cyfrowy podgrzewacz wosku nadaje się do wszystkich rodzajów wosków do depilacji. Prosty w obsłudze. Topi wszystkie rodzaje wosków do depilacji: wosk w puszce, wosk twardy, w drażetkach (do podgrzewacza dołączony jest garnuszek, w którym można roztopić wosk twardy i w drażetkach).
Podgrzewacz posiada specjalne tryby: tryb podgrzewania wosku twardego i tryb podgrzewania wosku w puszce oraz funkcję opóźnienia podgrzewania. Ustawiony czas pracy można regulować w zakresie od 0,5 godziny do 24 godzin.
Temperaturę można regulować od 25 st. C do 135 st. C.
Dane techniczne:
  • moc: 120 W
  • pojemność: 500 ml
  • temperatura: 25 – 135 st. C.

3 w magazynie

Opis

UWAGA ! Przed przystąpieniem do zakupu przeczytaj instrukcję obsługi podgrzewacza .
Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem
Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru !
PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO, CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI, PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.
INFORMACJE DODATKOWE
UŻYCIE:
Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży nie powinny korzystać z takiej formy depilacji.
Jeśli chcemy usunąć włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest używanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski przeznaczone do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
UWAGA! Urządzenie może nagrzać wosk do TEMPERATURY ZNACZNIE WYŻSZEJ NIŻ TEMPERATURA PRAWIDŁOWA WOSKU GOTOWEGO DO UŻYCIA, NAWET DO 95 STOPNI C. NIE NALEŻY DO TEGO DOPUŚCIĆ. NALEŻY KONTROLOWAĆ TEMPERATURĘ WOSKU.
UWAGA:
Unikać woskowania obszary skóry z ranami, oparzeniami słonecznymi, podrażnieniami, żylakami, trądzikiem. Unikać kontaktu z oczami ! W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody przez co najmniej 10 minut. Trzymać z dala od dzieci!!!
Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Środki ostrożności:
  • Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI
  • Używać zgodnie z przeznaczeniem.
  • Używaj prawidłowego napięcia.
  • Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą.
Nie korzystaj z produktu:
  • w wilgotnych pomieszczeniach,
  • jeśli zasilacz został uszkodzony,
  • jeśli urządzenie lub kabel połączeniowy jest uszkodzony.
Urządzenie przeznaczone jest do użytku w wewnątrz pomieszczeń.

Podgrzewacz do wosku twardego w puszce Pro-Wax 700 120W LCD

99,00

3 w magazynie